Yurtdışı İslami Turlar, Crescent Tours

crescent-toursİngiltere merkezli olan Crescent Tours, yurtdışındaki muhafazakar ailelere alternatif tatille ilgili hizmet veriyor. İslami turlar, islami oteller, kiralık özel havuzlu villalar, muhafazakar oteller ve bu kapsama girebilecek diğer pek çok konuda talepleri yerine getiriyorlar.
Aşağıda, Crenscent Torus‘un yeni web sayfası ve hizmet anlayışıyla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.
1. En İyi Fiyat Garantisi. Crescent Tours olarak rezervasyonlarınızda en iyi fiyatı ödemeniz bizim için çok önemli bir unsurdur. Şirketimizin uyguladığı En İyi Fiyat Garantisi kuralı sayesinde, başka bir internet sayfasında veya acentada bizim fiyatımızdan daha düşük bir fiyata rastlamanız durumunda, Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçerek rezervasyon fiyatınızı daha düşük seviyeye indirme fırsatı yakalayabilirsiniz*.
2. Anlık Rezervasyon Onayı. Otellerimiz ile yakın çalışmamız sonucunda sizlere anlık rezervasyon onayı hizmetini sunmuş bulunmaktayız.
Rezervasyonunuzu CrescentTours.com’dan online olarak yapıp. ödemenizi yine online olarak gerçekleştirdiğiniz taktirde, rezervasyon onayınız e-mail olarak tarafınıza anında gönderilecektir. Bu sayede tatilinizle igili diğer hazırlıklarınızı ve planlarınızı gecikmeden yapabilirsiniz.3. Dünya genelinde Çağrı MerkezlerimizHiç kimse uluslararası numarayı arayıp yüksek ücretler ödemek istemez.

İngiltere, Amerika, Fransa, Danimarka, Almanya, İsveç, Türkiye ve diğer ülkelerde bulunan Çağrı Merkezi Numaralarımız sayesinde uluslararası numaraları aramak zorunda kalmadan yerel numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetlerimize kolayca ulaşabilirsiniz. Gelecekte daha fazla ülkede açacağımız çağrı merkezi numaralarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmayı planlamaktayız.Geliştireceğimiz yeni fikirler ve heyecan verici özellikler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Web sayfamız CrescentTours.com hakkındaki öneri ve isteklerinizi geribildirim yaparak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yazdır
  1. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  2. Yorumları Takip Et RSS