yalova otelleri etiket arşivi

Lova-Hotel-yalova1

Lova Hotel Yalova

Lova Hotel Spa gözalıcı modern ve estetik tasarımı, konforlu odaları ve sunduğu alternatif eğlence, sağlık ve spor olanaklarıyla eğlenceli bir deneyim yaşayabilmeniz için güler yüzlü çalışanlarıyla 2013 yaz dönemi itibariyle hizmetinize açılmıştır. Merkeziliği, yerel cazibe merkezlerine yakınlığı ile Yalova’nın gözdesi olan Lova Hotel Spa şehrin en yeni lüks hotelidir.

İster Devam...

Yorum (0)
Mahal-Palas

Mahal Palas Termal Otel

Yalova Armutlu‘da alternatif tatil anlayışını yeniden inşa edecek olan Mahal Palas Termal Otel farklı tasarımı ve sunduğu otel hizmetleriyle dikkat çekiyor. Yapımına 15 Nisan 2013 tarihinde başlanacak olan projenin yatırım değeri 95 milyon lira olarak belirlendi. Mahal Palas 31 Aralık 2014 tarihinde tamamlanacak. Otel 46 yıllık devre tatil Devam...

Yorum (0)
rizom-tatil-koyu

Rizom Tatil Köyü

Alternatif tatilin yeni adresi olan Rizom Tatil Köyü denize sıfır, 35 dönümlük arazi üzerine kurulu, doğayla iç içe 55 müstakil ev. Yaklaşık 1.000m uzunluğunda bir kumsal, bay ve bayanlara özel iki ayrı havuz, her iki havuzda çocuk bölümü.  Etrafı kapalı, bayanlara özel havuzda çeşitli animasyonlardır.

Haftada bir gün Türk Halk Müziği Devam...

Yorum (0)