antalya otelleri etiket arşivi

Hünkar Palace Hotel SPA Manavgat

Alternatif Tatil Hizmeti Veren Oteller içinde en yenisi olan HÜNKAR PALAECE HOTEL&SPA, ANTALYA nın hem doğası hem tarihi ve hem de tarihi güzellkleriyle eşsiz öneme sahip olan MANAVGAT İlçemizin KIZILOT mevkiinde bulunmaktadır.

HUNKAR PALACE HOTEL&SPA, denize SIFIR olup, yaklaşık 250 metre uzunluğunda tamamen kum olan bir sahile sahiptir. HÜNKAR PALACE Devam...

Yorum (0)

Adenya Hotel Sömestre Kampanyası

Alternatif tatilin Antalya’da faaliyet gösteren islami oteller arasındaki profesyonel temsilcisi Adenya Hotel & Resort Aralık ayından itibaren bir dizi etkinliklerle misafirlerinin karşısına çıkacak.

Adenya Hotel’de 1 Aralık Reha Yeprem, 8 Aralık Ayna, 28 Aralık Dursun Ali Erzincanlı, 12 Ocak Mustafa Karataş, 26 Ocak Orhan Hakalmaz ve 2 Şubat Nihat Hatipoğlu programları yer alıyor. Devam...

Yorum (0)
dilruba-marinem-otel

Dilruba Marinem Otel Gold Üyelik Ayrıcalıkları

Antalya’da hizmet veren islami otellerden Dilruba Marinem Otel diğer muhafazakar otellerden farklı olarak gold üyelik sistemini uyguluyor.

Günümüzde birçoğumuz yıllar boyunca biriktirdiğimiz ve bizi hayalini kurduğumuz birçok şeye sahip olmaktan alıkoyan, güvenli bir gelecek ve zor zamanlarda bir çeşit sigorta olarak gördüğümüz yatırımlarımızı çoğunlukla altın, Devam...

Yorum (1)

Belvü Resort Hotel

Dikkat Belvü Resort Hotel adıyla artık bir islami otel bulunmamaktadır. Otel el değiştirmiştir.

Antalya’dan sadece 40 dakika uzaklıkta, dört yanı çam ormanları, antik yerler, içinizi ısıtan güneş, pırıl pırıl Akdeniz, eşsiz koylar. Huzur, tazelik, eğlence, keyif ve sağlığın sizi sarmaladığı yere; BELVÜ RESORT HOTEL’e hoş geldiniz.

Şimdiye kadarki yaşadığınız kalıplaşmış tatil Devam...

Yorum (1)
gur-diva-alanya

Gür Diva Resort Hotel

İslami Oteller zincirinin son halkası Gür Diva Resort Hotel, 2013 yılı yaz sezonunda hizmete açılacak. Alternatif otel konseptindeki muhafazakar otel Gür Diva Resort Hotel Antalya ilinin Alanya ilçesine 27 km uzaklıktaki Avsallar beldesinde hizmet veriyor.

Denizin kıyısında ve ağaçların arasında Gür Diva Otel

Gür Diva denize sıfır olarak İncekum Tabiat Parkı içine Devam...

Yorum (2)
Sah-inn-Paradise-otel

İşte İslami Oteller İncelemesi

Turizmde Bu Sabah, Antalya’da alternatif turizm konseptiyle hizmet veren Şah İnn Paradise Oteli’ni gezdi. Otelde sadece türbanlı kadınların alındığı bayanlar kompleksine giren Eda Özsoy, kapalı kapılar ardında yaşanan tatili gözlemledi ve izlenimlerini aktardı.

Antalya Kumluca’da ‘alternatif turizm’ adı altında hizmet veren Şah İnn Paradise Oteli, 1400 kişilik yatak kapasitesiyle 167 Devam...

Yorum (2)
turkler-artemis-hotel

Muhafazakar Aileyi Havuzdan Dışarı Attılar!

Antalya’da muhafazakar bir ailenin başına gelenler. Aşağıya haberi alıntı yapıyorum.

Antalya’nın Alanya ilçesinde 4 yıldızlı bir otelde tatil yapan çiftten, hijyen gerekçe gösterilerek haşemalı olarak havuza girmemesi istendi. Zaman’ın haberine göre otel yönetimi, aileye denize girmesini tavsiye ederken, aile ise hijyen adı altında kıyafetle uğraşıldığını, oteli tercih ederken böyle bir

Devam...

Yorum (0)
Alaiye-Adin-Beach

Alaiye Adin Beach

Antalya’daki 5 yıldızlı altenatif otellere Alaiye Adin Beach Hotel‘de ekleniyor. Alaiye Hotels’in üçüncü tesisi Alaiye Adin Beach Hotel, Haziran ayında hizmete başlayacak. Alternatif otel 5 yıldızlı 290 odalı olacak. Muhafazakar kesimin beğenisini kazanmaya çalışacağını söylüyor otel müdürü Selim Soylu.

Alaiye Hotels‘in, Alaiye Resort & Spa Hotel ve Alaiye Kleopatra Hotel & Apart olmak Devam...

Yorum (28)
adenya-hotel

2013 Ramazan Ayı İslami Oteller Fiyatları

Ramazan Ayı’na sayılı günler kala, alternatif tatil otelleri bu aya özel indirim kampanyalarını duyurmaya başladılar.

Antalya Gazipaşa’da bu yıl hizmete açılan Grand Akça Otel kişi başına 70 TL’den başlayan fiyatlarla Ramazan Ayında hizmete devam edecek. Grand Akça, Gazipaşa Havalimanına 10 km. uzaklıkta yer alıyor.

Ekonomik, Devam...

Yorum (0)
Antalya-Grand-Akca-Otel

Grand Akça Otel

Alternatif tatil sektöründeki İslami Otellerin en yeni üyesi, 2013 yılında tamamlanan Grand Akça Otel yeni bir tesis olması nedeniyle yenilikçi ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışını gerek fiziksel donanımı ile gerekse hizmet kalitesi ile misafirlerine sonuna kadar hissettirmektedir.

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bulunan Grand Akça Otel, Alanya Gazipaşa havalimanına yalnızca Devam...

Yorum (2)