antalya islami oteller etiket arşivi

club-hotel-karaburun

Club Hotel Karaburun

2008’in Aralık ayında geçici bir süre için ara vermek zorunda kaldığımız yuvamıza tekrar kavuştuk. Siz Değerli Dostlarımızla yine beraber olma şerefine nail olacağımız için mutluyuz… Yıllarca bir Aile olarak sizlerle beraber olduk. Geçen yıllar içerisinde birbirimizle irtibatımızı koparmadık. Ne zaman yuvamıza döneceğimizi sorup durdunuz… İnşaallah 1 Mayıs 2016 tarihinde sizlerle tekrar bir araya geleceğiz.. Devam...

Yorum (0)
grand-akca-otel

İslami Oteller İncelemesi: Grand Akça Otel

Grand Akça Otel‘in bu yıl açıldığını duydum. (2013 Yaz Sezonu)

Kayseri merkezli bir firma olan E.E.T. TURİZM SEYAHAT İNŞ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. ‘nin markası olarak Grand Akça Otel adıyla 4 yıldızlı, 100 odalı, çiçeği burnunda harika bir otel. Harika bir otel diyorum, çünkü gittim gördüm.

 

Neler

Devam...

Yorum (0)

Şah inn Paradise 2014

Alternatif turizmin lider markası Şah inn Paradise, Antalya’nın saklı cenneti Kumluca’daki tesislerini yenileyerek 8. sezonuna ‘merhaba’ dedi. Turizm sektörüne getirdiği yeniliklerle damga vuran, Ramazan ayında tatil yapılmaz algısını değiştiren Şah inn Paradise, yaklaşan Ramazan ayında da tam kapasite ile hizmet vermeye hazırlanıyor.Alternatif turizmin lider markası Şah inn Paradise, yenilenerek girdiği Devam...

Yorum (0)
modern-saraylar

Modern Saraylar Alanya

Alternatif tatil otellerinden olan ve 2014 yılında hizmete girecek olan islami oteller konseptindeki Modern Saraylar aileniz ile birlikte unutamayacağınız tatilleri yaşatmak adına Ekim 2013’te inşaatına başlamış ve Temmuz 2014’te hizmete sunulacaktır.

Modern Saraylar Avsallar Kasabası Kabaçam mevkiinde konumlandırılmıştır. Gazipaşa Havalimanına 69 km ve Antalya Havalimanına 102 Devam...

Yorum (1)

Hünkar Palace Hotel SPA Manavgat

Alternatif Tatil Hizmeti Veren Oteller içinde en yenisi olan HÜNKAR PALAECE HOTEL&SPA, ANTALYA nın hem doğası hem tarihi ve hem de tarihi güzellkleriyle eşsiz öneme sahip olan MANAVGAT İlçemizin KIZILOT mevkiinde bulunmaktadır.

HUNKAR PALACE HOTEL&SPA, denize SIFIR olup, yaklaşık 250 metre uzunluğunda tamamen kum olan bir sahile sahiptir. HÜNKAR PALACE Devam...

Yorum (0)

Dilruba Marinem Resort Hotel

Alternatif tatil sektörüne yeni giren muhafazakar otellerden olan Dilruba Marinem Resort Hotel, Maviyle Yeşili bağrında taşıyan bakir güzelliği ile bir Doğa Harikası olan Patara’da hizmet veriyor. MARİNEM RESORT HOTEL yapılan tadilat ile bölgenin ilk 5* standardını yakaladı. Otelimizin Konumu Patara Antik Kentinin Yanı sıra Ormanın yeşilliği Akdeniz’in Maviliğini kucaklamaktadır.

Konuklarımıza; sakin, huzurlu, Devam...

Yorum (4)
dilruba-marinem-otel

Dilruba Marinem Otel Gold Üyelik Ayrıcalıkları

Antalya’da hizmet veren islami otellerden Dilruba Marinem Otel diğer muhafazakar otellerden farklı olarak gold üyelik sistemini uyguluyor.

Günümüzde birçoğumuz yıllar boyunca biriktirdiğimiz ve bizi hayalini kurduğumuz birçok şeye sahip olmaktan alıkoyan, güvenli bir gelecek ve zor zamanlarda bir çeşit sigorta olarak gördüğümüz yatırımlarımızı çoğunlukla altın, Devam...

Yorum (1)

Adenya Hotel & Resort 2013 Yenilikleri

Muhafazakar oteller konseptinde yer alan Adenya Hotel & Resort 2013 sezonunda bay ve bayanlara özel plajların bulunduğu sahilde çok büyük değişikliler yapacak.

Misafirlerin konforu ve rahatlığı için düşünülen 2012 sezonu öncesi projelendirilmiş olan sahilin düzenlenmesi tamamlanamamıştı.

2013 sezonundan önce göz büyüleyici plajıyla değerli misafirlerine sunulacak. Sahildeki ve Devam...

Yorum (1)
Alaiye-Adin-Beach

Alaiye Adin Beach

Antalya’daki 5 yıldızlı altenatif otellere Alaiye Adin Beach Hotel‘de ekleniyor. Alaiye Hotels’in üçüncü tesisi Alaiye Adin Beach Hotel, Haziran ayında hizmete başlayacak. Alternatif otel 5 yıldızlı 290 odalı olacak. Muhafazakar kesimin beğenisini kazanmaya çalışacağını söylüyor otel müdürü Selim Soylu.

Alaiye Hotels‘in, Alaiye Resort & Spa Hotel ve Alaiye Kleopatra Hotel & Apart olmak Devam...

Yorum (28)
kasr-i-side

Kasr-ı Side Otel

Antalya Manavgat Side beldesinde hizmete açılan alternatif tatil konseptindeki İslami Otel Kasr-ı Side Otel, Milli gelenek ve ananelerimize bağlı, sürekli yeni projeler üreterek, en uygun fiyatlarla, en iyisini sunmak prensibi ile hareket etmek ve turizmcilerimizin avrupalıya verdikleri değerin kat kat fazlasını TÜRK VE İSLAMi değerleri taşıyan ve yaşayan Misafirlerimize daha fazlasını vermek Misyonumuzdur.

Devam...

Yorum (2)