Papatya Hotel

İslami oteller‘den olan Papatya Hotel 2012 Yılında Papatya Apart Otel olarak tarafından devir alınarak alternatif tatil konseptinde hizmet vermeye başlamıştır.

papatya-hotel

Otel 20 yıl sadece dış turizme hizmet etmiş. 2012 itibariyle yapılan tadilat ve yenileme çalışması ile alternatif turizme dönüştürülmüş olup aynı yıl yapılan bayan yüzme havuzu, mescid ve toplantı salonları ile tam anlamıyla alternatif turizme hizmet vermeye başlamıştır.
Papatya Hotel alkolsüz olup, mutfakta kullanılan malzemelerin tamamı helal gıda standartlarına uygundur.

papatya-apart-hotel


Otel izmir’ e 100 Km. izmir Adnan Menderes Havaalanına 90 Km. Kuşadası ve Söke’ ye 17 Km. uzaklıkta olup, Pamukkale, milli park, efes, meryemana, şirince, Zeus mağrası gibi tarihi ve turistlik yerlere günübirlik gezi mesafesindedir. Otelde özel vasıta, otobüs ve havaalanı ile ulaşım çok rahattır. 70m. kum şeridi, mavi bayraklı plaja yürüyüş mesafesindedir. (200mt.)

papatya-otel

Yeşil dokusu ile 9000 m2 yayılan Papatya Hotel iki otel bloğu (211 yatak)

10 Adet 2 kişilik stüdyo daire

10 Adet 4 kişilik dublex daire

12 Adet 6 kişilik Triplex villa ile 300 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Bir bayan bir erkek 2 adet çocuk havuzu, çocuk bahçesi ile tatilinizi sevdikleriniz ve aileniz ile huzurlu, güvenli ve rahat bir biçimde geçirmeniz için hizmet vermektedir.

Açık ve kapalı restorantta 2 adet vitamin bar ile gerek grup organizasyonlarında gerek düğün ve davetlerinizde hizmetinizdedir.

papatyahotel-havuz

Papatya Hotel web sitesinde kendileriyle ilgili vizyonlarını şöyle açıklamışlar.

VİZYONUMUZ..
Türk aile yapısını ve manevi değerlerini koruyan ve tatil anlayışını bu değerlere göre yeniden dizayn ederek(ya da tasarlayarak) misafirlerine en kaliteli hizmeti amaç edinen PAPATYA HOTEL, alternatif turizmde Ege bölgesindeki liderliğini tüm ülkeye yayarak sektörde en iyi noktaya ulaşmak.

MİSYONUMUZ..
Tatilin lüks olmaktan çıkarak bir zorunluluk haline geldiği günümüz dünyasında, Mütedeyyin ailelerinin tatil ihtiyaçlarına cevap verebilecek tesis, hizmet ve ürünler sunarak, misafirlerinin unutulmaz bir tatil yaşamalarını sağlamak. Misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile tüm kaynaklarını bu amacı gerçekleştirmek için en etkin şekilde kullanarak faaliyetlerine ve Türk aile yapısını koruyan tatil anlayışına devamlılık kazandırmak.

 

 

 

Arama Kelimeleri:

Yazdır
  1. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  2. Yorumları Takip Et RSS