Nehir Apart Otel

Türk Aileler için Bir Otelde küçücük odada değilde Nehir Apart Otel gibi aile ortamı sağlayan bir tesiste kalmak çok daha yerinde bir karardır. Çünkü bizim aile yapımız kalabalıktır. Sadece Tatil yaptık densin diye küçücük bir otel odasının içerisine anne baba ve çocuklarla balık istifi gibi sıkışmamak ve aile mahremiyetini korumak için bir birinden bağımsız 2 ayrı oda tutarak çocuklarımızdan uzak kalmaya yatkın bir aile anlayışımız yoktur. Neredeyse kaybolmak üzere olan Aile ortamını koruyan Nehir Apart Otel gibi tesislerde bütün aile bir arada olarak o kavramlara daha iyi sahip çıkabiliriz.

nehir-apart-otelDini sebeplerden dolayı Sadece Alkolsüz diye şehir dışına insanlardan soyutlanarak lüks bir hapishane gibi şehirlerden uzağa yapılmış ve bizlerden tek farkı ayrı bayan havuzu olan alış – verişte ise alternatifi olmadığı için 3 liralık şeyi 15 liraya satarak muhafazakar insanları sömüren otellere gitmek, inancınızın karşılığını öder gibi çok yüksek miktarda para ödemek zorunda kalmak ve neredeyse bir servete malolmaktadır. Buda geliri yüksek olanlar için sorun olmasada Bizler için ise iyiki NEHİR APART OTEL var.

nehir-apartTatil için büyük yıldızlı ve çok müşteri kapasiteli otellere giden Türk Aile müşterilerinin en büyük şikayetlerini otellerdeki ilgisizliğin yanında yabancı turistlerin su gibi limitsiz tüketilen alkolün etkisiyle rahatsız edici davranışları, reklamlarda gösterilen vaadlere uymayarak kandırılmış oldukları ve kötü yemeklerden dolayı sağlıklarıyla oynandıklarıyla ilgilidir. Ve daha nice şikayetler sıralanmaktadır. Sizlerde Lütfen Google de internet ortamında oteller hakkında her türlü bilgiyi, şikayeti ve yorumu öğrenmeden otel kurbanları listesine girmeyin. Nehir Apart Otelden daha iyisi ve daha rahatı Evinizdir. Çünkü Hayal satmıyoruz, yapamayacağımızı vaadetmiyoruz.

Alanya Merkezde, Kleopatra Plajı bölgesinde, Ana cadde üzerinde, sahile ve otogara 100 mt mesafedeki otelimiz Tamamı Türk ve Aile müşterileri olan Alkolsüz bir Aile oteli dir. Tesettürlü, Muhafazakar aileler için Haşemalı Havuz ve Su kaydırağı kullanımında isterlerse akşam ve gece saatlerinde de kullanılabilir. Kaliteli ürünlerden Zengin Açık büfe ev yapımı akşam yemeği ve açık büfekahvaltı servisi ve çay kahve gibi sıcak içeceklerle birlikte su ve meyva suyu vardır. Hergün Odalarınızın temizliği ve komple çarşaf, havlu, tekstil değişimi yapılır. Odalarımızda 2 klima, 2 televizyon ve 4 tane uydu vardır. Her katta yüksek hızlı wifi internet vardır. Odalar konforlu döşenmiş olup yerlerde parkelam, duvarlarda duvar kağıdı vardır. Yemeklerde, odalarda ve genel olarak bütün otelde lezzeti, temizliği,kaliteyi ve hijyeni ön plana çıkararak sizleri evinizdeki rahatlıktaki gibi bir tatile bekliyoruz.
Yoğun ve stres dolu günlerin ardından ailenize, sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırarak sahilde yeniden şarj olmak için denizi olan bir yerde, Ekonomik ama Kaliteli her Bütcenize uygun NEHİR APART OTELDE romantik yaz akşamlarını yaşamaya, tatile niyetlendiniz. Tatil demek; bazı reklam ve resimlere bakarak, çok yıldızlı tesislere gitmek, verilen renkli vaatlere kanıp, alın teriniz paranızla rezil olmak, stresten uzaklaşmak için hayal kurduğunuz, hayallerinizin bir hiç uğruna berbat olması demek değildir ve gidilen yerde kadere razı olarak tatili rezil etmek hiç değildir. Artık teknoloji çağındayız. İnternette Google’da oteller hakkında bilgi veren sitelerde gitmek istediğiniz Otel veya Apart Otel hakkında daha önceden aynı yerde konaklamış kişilerin tecrübelerini, yorumlarını, şikayetlerini okuyup, dikkate almada ve daha bilinçli otel seçmenizde fayda vardır. Tatil mevsimi başladı, gitmek istediğiniz tesisin müşterini incelemeniz; sizlere hem kendi ülkemizde yabancıların arasında yabancı kalmamayı, hemde onların yemek kültürüne göre yemek fabrikalarında hazırlanmış yemeklere razı olarak, yemek kapma yarışı içine girmeden zevkle tatil yapmaya imkan kılacaktır. Böylece en değerli varlıklarımız olan ailelerimiz ve çocuklarımızı kendi kültürümüz olan, Türk Örf ve İslam adetlerine uyum sağlayan aile grupları içinde olarak, yabancı ortamlardan ve istenmeyen görüntüleri çocuklarımızdan uzak tutmayı sağlar. Para ve MANTIK DIŞI UCUZLUK her şey demek değildir. HERŞEY DAHİL sistemin büyüleyici isminin hepimizi kendine çektiği çok ucuz fiyatlarda servis edilmesinin yanında içeriğinin ne kadar dolu ve kaliteli olduğunu, birincil amacı kâr olan tesislerde bu kârın, bu kadar ucuz fiyata nasıl satıldığı merak edilmelidir.

NEHİR APART OTELİMİZ sizlere bir TÜRK ve AİLE İŞLETMESİ olarak, yalnızca Türk Aile müşterisi ve Türk ve İslami şartlara göre kendi mutfağımızda hazırlanan tamamı faturalı orijinal ve kaliteli Helal ürünlerden oluşan yiyecek ve içecekleri servis etmeyi garanti ediyoruz. Kesinlikle yabancı, acenta ve tur müşterimiz yoktur.
​Böylece; kendi ülkemizde yabancılar arasında yabancı kalmaz, ailenizi Türk ve Müslüman bir aile bireyi olarak, AHLAK VE NAMUS ANLAYIŞIMIZIN DIŞINA TAŞAN bazı olumsuz görüntülerden kaçırmak telaşına düşmezsiniz.

Tatil şehri Alanya’da bir aile oteli olan Nehir Apart Otelimiz; verdiğiniz paranızın tam karşılığını almanız ve sizlere kaliteli tatil sunmak için, 12 ay, 365 gün açık olarak hizmetinizdedir. Antalya Havalimanından 115 Km. gelindiğinde Alanya’ya ilk girişte, otobüsle gelirseniz Alanya Otogarı’ndan 100 mt. sonra, ana cadde üzerinde olan otelimiz; denize 100 mt, Gazipaşa Havalimanına 40 Km. mesafededir. 360º sanal turumuzdada gezinerek gördüğünüz gibi; otelimiz 5 katlı olup 20 tane 1+1 apart oda, 4 tanede standart otel odası olan 100 yatak kapasiteli bir tesistir. Sizlere aquapark zevkini yaşatmak için çift turlu Su Kaydıraklı Apart Otelimizde havuzumuz 4×10 mt, ve 130-140 cm derinliğindedir.çocuk havuzumuz yine mini sukaydıraklı olup 3×2 mt ebadındadır.

Yazdır
  1. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  2. Yorumları Takip Et RSS