Muhafazakar Oteller

Deniz kenarında tatil yapmak isteyen ancak aşırı alkol tüketiminden ötürü rahatsız olan muhafazakar ailelere alternatif tatil modeli olarak sunulan tesettürlü oteller, hemen her bölgede bulunmaktadır. Önceden yer ayırtan ve ödemesini indirimli fiyatlar üzerinden yapan tatilciler, zaman aralığını iyi değerlendirmek için tam zamanında otellerdeki odalarına yerleşmektedirler. Bu odalar muhafazakar ailelerin isteklerine göre düzenlenmekte olup, seccade bulundurulup ve kıble yönü de belirlenmiş odalardır.

İslami esaslar çerçevesinde hayatını sürdüren ailelerin çocuklarıyla birlikte rahat bir şekilde yapacakları tatili önceden düzenleyen muhafazakar oteller bayanlara özel bölümlerde sadece bayan personel çalıştırarak da ailelerin güvenini kazanıyor.
Odalarda emanet kasalarından mini buzdolaplarına, televizyondan klimaya kadar konforlu yaşaman tüm göstergelerinin bulundurulması da tesettürlü otellerin ayrıcalıklarından biri. Helal otel veya İslami otel olarak da adlandırılan muhafazakar oteller, tatil süresince ibadetini yerine getirmeye çalışan insanlarımız için en ideal tatil yerleridir. Herkesin birbirinin yaşam hakkında saygılı olduğu bu otellerde çeşitli dozunda eğlence imkanları da mevcuttur.

Tüm kredi kartlarına 9 taksit uygulayan tesettür oteller, yaşam türünüzden taviz vermeden tatil keyfini süreceğiniz yerlerdir. Çeşitli fiyat aralıklarında olan ve beş yıldızlı otel konforunda hizmet vermeye çalışan bu otellerden erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde epey uygun fiyatlara kalabiliyorsunuz. Türk misafirperverliğini tüm saygısıyla göstermeye çalışan tesettür oteller tamamen alkolsüz ikramlarıyla ödülleri hak ediyor.

Leziz ve tamamen helal ürün sertifikalı mutfağıyla tadınızı damağınızda bırakacak olan oteller artık Akdeniz, Ege ve Marmara sahillerinde iyice çoğalmaya başladı. Tesettürlü bayanlara özel havuzları ve yine sadece bayanların denize girebileceği plajları ile bambaşka bir tatil zevkine sahip olabilirsiniz.

Havuzlar günün belirli saatlerinde sadece bayanlara hizmet vermesi muhafazakar ailelerin buraları tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri. Açık büfe seçeneği ile hem gözlerimizi hem de midemizi doyuran tesettür oteller, İslami tatil konseptine uygun olarak dizayn edilmiştir.

Yine erkeklere ve bayanlara farklı mescitler bulunması, ibadet vakitlerinizi serbestçe değerlendirebileceğinizin göstergesi. Tatil yaparken ibadet imkanını da sunan tesettür oteller, inancınıza uygun tatil için en güzel yerler. Restoranları, büfeleri ve açık büfe yemek imkanı ile gerçek tadında tatili geçirmeniz için her türlü detayı düşünen muhafazakar oteller eşinizi dostunuzu enfes bir şekilde ağırlayabileceğiniz mekanlardır.

Kalabalık ve gürültülü otel hizmetleri anlayışından daha farklı olarak sakin ve huzur dolu bir tatil anlayışını benimseyen tesettür oteller, tatiliniz boyunca aynı standartları sürdürmektedir. Temizlik ve hijyen konusunda tüm otellerden daha iyi hizmet vermek zorunda hisseden ve ailenizle birlikte saygılı-seviyeli bir ortamda tatil yapmanızı hedefleyen bu otellerde geçireceğiniz vakit hayatınızda önemli bir yer alacak.

Kalabalık derdiniz olmadan ailenizle özel bir tatil geçirmeniz için tesettür otellere internetten bakıp, ödemenizi yapıp dilediğiniz gibi bir tatilin fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Muhafazakar ailelerle birlikte saygı kriterleri çerçevesinde yapacağınız tatilde birçok yeni dostluk oluşturabilir, çocuklarınıza yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

En iyi tesettür otellerde konaklayarak yılın yorgunluğunu orada bırakıp, yepyeni heyecanlar ve dinlenmiş bir zihin ile iş yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Yoğun geçen günlerinize inat, islami otellerde doyasıya dinlenme, sınırsız yemek ve içecek, hamam, havuz ve saunalar ile ruhunuzu dinlendirmek, gerginliğinizi atmak için geç kalmayın.

Yazdır
  1. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  2. Yorumları Takip Et RSS