Modern Saraylar Alanya

Alternatif tatil otellerinden olan ve 2014 yılında hizmete girecek olan islami oteller konseptindeki Modern Saraylar aileniz ile birlikte unutamayacağınız tatilleri yaşatmak adına Ekim 2013’te inşaatına başlamış ve Temmuz 2014’te hizmete sunulacaktır.

modern-saraylarModern Saraylar Avsallar Kasabası Kabaçam mevkiinde konumlandırılmıştır. Gazipaşa Havalimanına 69 km ve Antalya Havalimanına 102 km mesafededir.

12500 m2 alan üzerine kurulan Modern Saraylar tamamiyle yeşil bina konseptinde tasarlanmıştır. Tesisimizde aktivitelerimizin birçoğu tesettür tatiline uygun şekilde bay bayan ayrı inşa edilmektedir. Kalite ve markadan ödün vermeden İslami şartlara uygun yiyecek ve içecekler için artık cüzi meblalara kaliteli tatil aramaya gerek duymayacaksınız. Modern Saraylar isteklerinizin tümünü size sunmak için hazırdır.

Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Modern Saraylar’ın, oda ve konaklama özellikleri, yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleri ve konum, ulaşım bilgisi ve ayrıca diğer Alanya Otelleri için web sitemizden bilgi alabilirsniz.

Arama Kelimeleri:

Yazdır
  1. Aysenur Selamli
    #1 Yazan Aysenur Selamli  (3 yıl önce)
  2. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  3. Yorumları Takip Et RSS