Mahal Palas Termal Otel

Yalova Armutlu‘da alternatif tatil anlayışını yeniden inşa edecek olan Mahal Palas Termal Otel farklı tasarımı ve sunduğu otel hizmetleriyle dikkat çekiyor. Yapımına 15 Nisan 2013 tarihinde başlanacak olan projenin yatırım değeri 95 milyon lira olarak belirlendi.
Mahal-PalasMahal Palas 31 Aralık 2014 tarihinde tamamlanacak. Otel 46 yıllık devre tatil fırsatı sunuluyor. Üstelik fiyatlar 18 bin lira ile 49 bin 200 lira arasında değişiyor. 1+1 ile 2+1 şeklinde tasarlanmış daireler deniz ve dağ manzaralı şeklinde ayrılıyor.
808 yatak kapasitesi, 184 dairesiyle Türkiye’nin bir numarası olacak Mahal Palas 34 bin 905 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. İnşaat alanı 37 bin metrekare olarak belirlenen projenin bina oturum alanı ise 5 bin metrekare.
Maldivler’in en büyük otel projesi olarak gösterilen tesisin altına imzasını atan Akarsu Holding’in Yalova Armutlu’da inşa edeceği Mahal Palas’ta günlük tatil fiyatları kişi başı 27 liraya denk geliyor.

Mahal Palas’ın diğer özellikleri şu şekilde.

• Aileye yönelik huzurlu ve güvenli ortam
• Lüks otel konseptinde sınırsız hizmetle 46 yıllık devre tatil
• Deniz ve ya dağ manzaralı geniş ve ferah odalar. 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile tüm odalarda, küçük mutfak ( mikrodalga fırınlı), küvet ve thalasso terapi ( ısıtılmış deniz suyu ), balkon ve oturma grubu
• İbadetinizi huzurlu bir ortamda gerçekleştirmeniz için mescit
• Ailenizle ücretsiz açık büfe kahvaltı olanağı
• Bayanlara özel saklı deniz, kapalı ve açık termal havuzlar
Baylara özel plaj, kapalı ve açık termal havuzlar
• Ailelere özel spa, hamam, termal havuz hizmetleri
• 6000 m² spa alanı dahilinde hamam, sauna, buhar odaları, güzellik merkezi, masaj odaları…
• Deniz manzaralı restoranlarda Türk ve dünya mutfaklarından seçmeler. Tesisimiz helal sertifikalı ürünleri kullanmakta ve alkollü içecek servisi yapmamaktadır.
• Ulaşım kolaylığı , istanbul’a yakınlığı (Deniz hava ve kara ulaşımı mevcuttur)
• İstanbulun yanı başında özlenen ve beklenilen denize sıfır bir tatil cenneti. Deniz,plaj ve asırlık fıstık çamları ile kendinizi yenileyebileceğiniz termal bir tesis

YALOVA Armutlu’ya bağlı  Fıstıklı Köyü Kavacık Mevkiinde hizmete açılacak olan Mahal Palas’ın ulaşım imkanları da eşsiz.

Armutlu ilçesi Marmara Denizi’nin doğusunda Gemlik Körfezinin kuzeyinde Yalova iline bağlı kaplıcalarıyla, yeşiliyle ve deniziyle ünlü bir yerleşim merkezidir.

Yalova’nın en ormanlık bölümünü oluşturan Armutlu, 14.522 hektarlık ormanlık alanı ile yörenin akciğerleri vazifesini görür. Yalova’nın Armutlu İlçesinin Fıstıklı köyü sahiliyle insana huzur veren ve deniziyle cezbeden bir özelliğe sahiptir.

Fıstıklı köyü Kavacık mevkii çam ormanları sayesindeki temiz havası, temiz denizi ve ulaşım kolaylığı ile tam bir tabiat harikasıdır. Güneydoğudan Gemlik, doğudan Orhangazi, kuzeydoğudan Yalova ili ile güneybatı ve kuzeyden deniz ile çevrilmiştir.

Gemlik’e 37 km lik, Yalova’ya 55 km lik karayolu ile bağlı olan Armutlu’nun Mudanya ve İstanbul ile deniz yolu ulaşımı mevcuttur.
Karayolu ile Ulaşım mesafeleri aşağıdaki gibidir:
Yenikapı – Fıstıklı köyü : 235km / 3saat 42dakika
Yalova – Fıstıklı köyü : 53km / 1saat 15dakika
Armutlu – Fıstıklı köyü : 7,7km / 11dakika
İzmir – Fıstıklı köyü : 398km / 5saat 56dakika
Ankara – Fıstıklı köyü : 478km / 5saat 42dakika
Bursa – Fıstıklı köyü : 58km / 1saat 10dakika
İzmit – Fıstıklı köyü : 125km / 2saat 32dakika
Deniz yolu ile Ulaşım mesafeleri aşağıdaki gibidir:
Bostancı iskelesi : Yalova iskelesi= 45,7km / 4saat 56 dakika
Yenikapı iskelesi : Yalova iskelesi= 52,5km / 2saat 10 dakika
Kadıköy iskelesi : Yalova iskelesi=55,5km / 2saat 50 dakika

Yazdır
  1. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  2. Yorumları Takip Et RSS