Kasr-ı Side Otel

Antalya Manavgat Side beldesinde hizmete açılan alternatif tatil konseptindeki İslami Otel Kasr-ı Side Otel, Milli gelenek ve ananelerimize bağlı, sürekli yeni projeler üreterek, en uygun fiyatlarla, en iyisini sunmak prensibi ile hareket etmek ve turizmcilerimizin avrupalıya verdikleri değerin kat kat fazlasını TÜRK VE İSLAMi değerleri taşıyan ve yaşayan Misafirlerimize daha fazlasını vermek Misyonumuzdur.

kasr-i-side

Kasr-ı Side Otel Vizyonu

Kasr-ı Side oteli seçen misafirlerimizin HER BİRİ bizim için V.İ.P dir

Kasr-ı Side Otel misafirlerine en ayrıcalıklı hizmeti sunmak için çalışmaktadır.
Bu sebeple, en küçük içeceğinden, en pahalısına varıncaya kadar herşey titizlikle seçilmekte ve özenle hazırlanmaktadır.
Tüm yiyecek ve içeceklerimizde HELAL SERTİFİKASI aramaktayız.
KASR-I SİDE konsepti ile sadece alkolsüz bir otel değildir. Verdiği hizmetlerle de misyon olarak yüklendiği değerle uygun olarak programlar tertip etmektedir.kasr-i-side-otel Dikkatle riayet ettiğimiz hususlar arasında temizlik ve hijyen, mutfak kültürü ve eğlence anlayışımız bizi DİĞERLERİNDEN farklı kılmaktadır.
Dar alanlarda kısılıp kalmanızı istemediğimizden, Sizin için mini hobi bahçesi oluşturduk. Dilediğiniz gibi gezin diye.
Minik yavrularımıza daha yakın olsunlar diye, evcil hayvalarımızdan oluşan mini hayvanat bahçesi oluşturduk, onlara dokunabilsinler diye.
Ön bahçemizi tamamen yeşillendirdik, LÜTFEN ÇİMLERE BASINIZ diye.
Minik yavrularımız bizim için en önemli misafirlerimizdir. Bu sebeple hem bahçemizde geniş oyun alanı, hem de kapalı miniclub oluşturduk diledikleri gibi oynasınlar diye.
Masa tenisi, dart, voleybol sahası hep sizler için.
Milli ve manevi değerlere hizmet eden neşreyattan oluşan kütüphanemiz de Sizlere özel.
Mecsidimiz;
hem Namaz ve ibadetleriniz için hem de sohbet edebilmeniz için tertip edilmiştir. Keyfini çıkarın.
Kasrı Side Otel de tatil zamanını geçiren misafirlerimizin dostlarına anlatacakları hatıralar bırakmak, unutamayacakları anları yaşatmak amacımızdır.

Yazdır
 1. Can
  #1 Yazan Can (4 yıl önce)

  Yeni açılan bir otel mi acaba? Öncesi normal bir otel mi acaba bu kasrı side otelin. Ve Manavgatta bu konseptte başka bir otel var mı?

 2. İsmail Efe
  #2 Yazan İsmail Efe (4 yıl önce)

  Kıymetli Kardeşimiz; Öncelikle merhaba,
  Kasr-ı Side Otel, konsepti, işletmecileri ile yepyeni bir oteldir. Geçmiş yıllarda otelin sahipleri başka konseptte oteli işletmişler, Tesis 2012 yılında İHVAN OTELCİLİK LTD. ŞTİ. tarafından alınmış, 7 ay gibi uzun bir süre üzerinde yaşayış tarzımıza ve vereceğimiz hizmet konseptine uygun hale getirilmek için uğraş verilmiştir. İHVAN OTELCİLİK LTD.ŞTİ. daha evvel alkollü veya başka bir konseptte tesis işletmemiş, çalıştırmamış ve satın almamıştır. İHVAN OTELCİLİK LTD.ŞTİ. Milli ve Manevi Değerlere saygılı bir hizmet vermek amacı ile tesisi 2012 yılında kendi bünyesine katmış bir şirkettir.
  Detaylı Bilgi almak isteyen Kardeşlerimiz hiç çekinmeden 02427536171 numaralı telefona veya info@kasrisideotel.com a mail atabilirler.

 3. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 4. Yorumları Takip Et RSS