Grand Akça Otel Antalya

grand-akca-otel

İslami Oteller İncelemesi: Grand Akça Otel

Grand Akça Otel‘in bu yıl açıldığını duydum. (2013 Yaz Sezonu)

Kayseri merkezli bir firma olan E.E.T. TURİZM SEYAHAT İNŞ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. ‘nin markası olarak Grand Akça Otel adıyla 4 yıldızlı, 100 odalı, çiçeği burnunda harika bir otel. Harika bir otel diyorum, çünkü gittim gördüm.

 

Neler

Devam...

Yorum (0)
adenya-hotel

2013 Ramazan Ayı İslami Oteller Fiyatları

Ramazan Ayı’na sayılı günler kala, alternatif tatil otelleri bu aya özel indirim kampanyalarını duyurmaya başladılar.

Antalya Gazipaşa’da bu yıl hizmete açılan Grand Akça Otel kişi başına 70 TL’den başlayan fiyatlarla Ramazan Ayında hizmete devam edecek. Grand Akça, Gazipaşa Havalimanına 10 km. uzaklıkta yer alıyor.

Ekonomik, Devam...

Yorum (0)

Grand Akca Otel Açıldı

Alternatif tatil otellerinden Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bu yıl hizmete giren Grand Akca Otel düzenlenen törenle hizmete girdi.

Gazipaşa’da denize 25 metre mesafede olan ve alkol hizmeti sunulmayan otelde bay ve bayanlara ayrı olmak üzere iki havuz mevcut. 6 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu otelde 100 standart oda bulunuyor.

Açılışa Devam...

Yorum (13)
Antalya-Grand-Akca-Otel

Grand Akça Otel

Alternatif tatil sektöründeki İslami Otellerin en yeni üyesi, 2013 yılında tamamlanan Grand Akça Otel yeni bir tesis olması nedeniyle yenilikçi ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışını gerek fiziksel donanımı ile gerekse hizmet kalitesi ile misafirlerine sonuna kadar hissettirmektedir.

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bulunan Grand Akça Otel, Alanya Gazipaşa havalimanına yalnızca Devam...

Yorum (2)