Helal Tatil, Halal Booking

İngiltere merkezli bir firma olan Crescent Tours, geride bıraktığımız son 4 yıl içinde, ‘İslami oteller’ sektöründe online satış yapan küresel bir web sayfası haline dönüştü. Hazırlanan son teknoloji ürünü Online Rezervasyon Sistemi sayesinde, aile ve grup rezervasyonlarında, çocukların yaşları ve oda kapasiteleri göz önüne alınıp, tatiliniz %100 doğrulukta ücretlendiriliyor. Müşterilerine ‘En İyi Fiyat Garantisi’ ve ‘Anlık Rezervasyon Onayı’ hizmetlerini sunmakla beraber, 15 ülkede kurulan yerel çağrı merkezleri sayesinde birçok farklı dilin konuşulduğu 50 den fazla ülkeye de hizmet veriyorlar.

Oluşturulan bu küresel ağı daha ileriye taşımak adına 2014 yılında kurulan www.HalalBooking.com web sayfası mevcut. Amacı müşterilere ‘Helal Tatiliniz’ için kolay ve güvenilir bir online rezervasyon tecrübesi yaşatmak olan web sayfasının, yeni markamız tarafindan en iyi şekilde yansıtılacağını düşünmekteyiz. Sistemin 2014 yılında daha da geliştirilmesi planlanıyor. Web sayfasında eksiksiz rezervasyon tecrübesini sizlere, mobil cihazlarınızda Fransızca, Almanca ve Arapça olarak sunmak tasarlanıyor. Bunlara ek olarak destinasyon portföyü de arttırılıp, 200’den fazla otel ve 10’dan fazla ülkeye kadar çıkarma hedefindeler.

www.HalalBooking.com

 

Arama Kelimeleri:

Yazdır
  1. adnan
    #1 Yazan adnan  (3 yıl önce)

    Güzel olmuş, iyi düşünmüşler. Tüm dünya çapında muhafazakar otellerin bir yerde olması güzel olur.

  2. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  3. Yorumları Takip Et RSS