Köklü islami otellerden Hare Hotel, hayalinizdeki tatil için sizleri sabırsızlıkla bekliyor.Hare Hotel yeşille mavinin buluştuğu bir noktada denize 200m uzaklıkta, alternatif turizm olanaklarını aile sıcaklığı ve kutsiyeti ile sunuyor.

hare-hotel Odalarımızın tamamı balkonlu ve deniz manzaralı olarak düşünülmüş olup yerler seramiktir.Bütün odalarda duş / WC ve saç kurutma makinası , uydu yayınlı TV, split klima, mini buzdolabı, direkt hatlı telefon olup siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindedir.

Detaylı bilgi için tıklayın… Hayalinizdeki Tatil için Hare Hotel sizleri sabırsızlıkla bekliyor. Hare Hotel yeşille mavinin buluştuğu bir noktada denize 200m uzaklıkta, alternatif turizm olanaklarını aile sıcaklığı ve kutsiyeti ile sunuyor.

hare-hotel-plaj

Otelimiz Antalya- Mersin karayolu üzerinde Alanya ile Gazipaşa arasında Demirtaş tan sonra 3.km de olup birbirinden bağımsız iki blok halinde bütün odalar deniz görecek şekilde tasarlanmıştır. 64 oda 144 yatak kapasiteli otelimizde iki ayrı havuz ve çocuk havuzu bulunmakta olup bir tanesi bayanlara özeldir.Tüm misafirlerimize aynı anda hizmet verebileceğimiz restaurantımızda lezzet dolu anlar sizleri bekliyor.Denizde vakit geçirmek isteyen misafirlerimize özel plajımız ve büfemiz her an hizmete hazır beklemektedir.Ayrıca bay ve bayanlara özel mescitlerimiz,emanet kasalarımız ve kablosuz internet bağlantımızla siz saygıdeğer müşterirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak tek dileğimiz…

hare-hotel-havuz

Odalarımızın tamamı balkonlu ve deniz manzaralı olarak düşünülmüş olup yerler seramiktir.Bütün odalarda duş / WC ve saç kurutma makinası , uydu yayınlı TV ,split klima ,mini buzdolabı ,direkt hatlı telefon olup siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindedir…

Otelimizin fotoğrafları için tıklayınız…

OTELİMİZİN ÖZELLİKLERİ

+ Antalya – Mersin Karayolu Üzerinde
+ 64 Oda, 144 Yatak
+ Kiralık Kasa
+ Havuz, Çocuk Havuzu
+ Bayanlara Özel Havuz ve Çocuk Havuzu
+ Özel Plaj ve Plaj Büfesi
+ Restaurant
+ Bay-Bayan Mescit
+ Kablosuz İnternet
+ Yangın Merdiveni

ODALARIMIZ

+ Bütün Odalarımız Deniz Görür
+ Yerler Seramik
+ İnteraktif Yangın Algılama Sistemi
+ Balkon
+ Split Klima
+ Mini Buzdolabı
+ TV (Uydu Yayın)
+ Direk Hatlı Telefon
+ Duş / WC
+ Fön Makinesi