Dilruba Marinem Otel Gold Üyelik Ayrıcalıkları

Antalya’da hizmet veren islami otellerden Dilruba Marinem Otel diğer muhafazakar otellerden farklı olarak gold üyelik sistemini uyguluyor.

dilruba-marinem-otel

Günümüzde birçoğumuz yıllar boyunca biriktirdiğimiz ve bizi hayalini kurduğumuz birçok şeye sahip olmaktan alıkoyan, güvenli bir gelecek ve zor zamanlarda bir çeşit sigorta olarak gördüğümüz yatırımlarımızı çoğunlukla altın, döviz, borsa gibi herkesin bildiği “yüksek riskli – bol kazançlı” ya da “düşük riskli – az kazançlı” yatırım enstrümanlarına yönlendirmekteyiz. Peki bir gün birisi size; “hem yüksek kazanç sağlayacaksınız, hem tatil yapıp eğleneceksiniz hem de hiç bir riskiniz olmayacak” dese ne düşünürdünüz?

Cevabını merak ediyorsanız lütfen aşağıdaki GOLD ÜYELİK tanıtımını okuyunuz..

GOLD KART NEDİR ?

Dilruba Marinem Resort Otelin hali hazırda 20 adet odası yılda bir haftalık Gold Üyelik Sistemiyle , tam pansiyon konaklama uygulanarak 10 yıllığına Gold Üyelik sahibi müşterilere tahsis edilmektedir.Yılın 52 haftasının tamamında 3 ayrı döneme bölünerek ( Kırmızı, mavi ve sarı dönemler) ailelerin bütçe ve uygun zaman aralıklarına göre satışlar gerçekleştirilmektedir. Bu dönemler talebe ve iklim şartlarına göre şekillendirilmektedir.

GOLD ÜYELİK KARLIMIDIR ?

Bir ailenin en az 3 kişiden oluştuğunu düşünürsek , 10 yıllık süreçte tam pansiyon konaklanacak lüks ve temiz bir otelde yapılacak harcamanın nerdeyse yarısı kadar bir ücretle Dilruba Marinem Resort Otel ‘ de konaklayabilirsiniz. Örnek olarak`, Antalya bölgesinde 5 yıldızlı otel, kırmızı dönem olarak adlandırdığımız 1 Haziran – 1 Eylül arası konaklamalarında kişi başı minumum 180 TL / gün olarak ücretlendirilmektedir.Üç kişilik bir ailenin 1 hafta tatil yaparak bunu 10 yıl boyunca tekrarlandığını düşünürsek`, bugünün fiyatlarıyla 180 TL * 3 *7 * 10 yıl = 37.800 TL gibi bir ücreti ödemesi gerekmektedir.Oysa ki Dilruba Marinem Resort da Kırmızı Dönem tam pansiyon ücreti sadece 25.893 TL ‘ ye 10 yıl boyunca yılda 1 hafta konaklayabilmekte ve bu konaklama 6 yetişkinin 2 ayrı odadan oluşan connection aile odalarında 65 m’ lik alan içerisinde her odanın ayrı banyosu ve yaşam alanının bulunduğu ferah ve modern bir mekanda gerçekleşmektedir. Yani tatilinizi % 45 kar ile gerçekleştirmektesiniz. Odaların yerleşim şekli apart tarzında olduğundan konaklama yapacak kişi sayısı odanın kapasitesine göre artırılabilmekte ve bununla ilgili ek ücret talep edilmemektedir.Bununla birlikte 12 aya kadar vade farksız olmak üzere 24 aya kadar vadelendirme imkanı bulunmaktadır.

TATİLİM ANTALYA İLE Mİ SINIRLI? Grubumuzun değişim sistemi dahilindeki otellerin hepsinde konaklama şansınız var. Bunun için konaklama yapmadan 7 gün öncesinde irtibat ofisimizle iletişime geçmeniz halinde kendi döneminiz içerisinde fiyat farkı ödemeden tarafımızdan size verilecek olan Marinem Gold Kart’ ı ibraz ederek Ankara, İstanbul ve Samsun’ daki diğer otellerimizde de (oda durumunun müsait olması ve tercih yaptığınız otelde bir odada kalacak kişi sayısı esasına uymak kaydıyla) konaklama yapma hakkınız var.

BU YIL SATIN ALDIĞIM DÖNEMDE TATİL YAPAMAYACAĞIM…

Bu durumda 01 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında kiralama talebini ilettiğiniz takdirde sizin sahip olduğunuz dönemde aile odanız sizin adınıza diğer müşterilere kiralanır.Kiralama o dönemdeki resmi günlük oda fiyatları üzerinden yapılır. Ücretin % 25 ‘ i hizmet ücreti olarak kesilir geri kalan 30 gün içerisinde size iade edilir.

DEVRE TATİL VE DEVRE MÜLKLERDE BAŞTA DÜŞÜK FİYATLARLA BAŞLAYAN YILDATLAR SONRASINDA FAHİŞ FİYATLARA DÖNÜŞÜYOR…

Yıllık hizmet ücretimiz 150 TL’ dir. Bu ücret sözleşmenize yazılmaktadır sabittir. Herhangi bir ücret artışı söz konusu değildir. Yıllık büyük onarım hizmetleri için sizden hiçbir ekstra ücret talep edilmez. Kaldığınız dönem içerisinde oluşabilecek herhangi bir demirbaş arızası veya kullanıma bağlı yıpranmaları bildirmeniz halinde derhal gerekli tamirat / tadilat yerine getirilecektir.

SÖZLEŞME YAPTIM ÖDEMELERE BAŞLADIM 10 YIL BOYUNCA YAPACAĞIM TATİLİN GARANTİSİ NEDİR?

Yaptığınız sözleşme karşılığında ilgili makamlarca onaylı taahhütname niteliğinde sertifikanız tarafınıza verilecektir. Sözleşmeler değerli evrak statüsünde olup her sözleşmeye özel ayrı seri numarası mevcuttur. Bu seri numaraları sistemimize isminizle birlikte kaydedilmekte ve mükerrer kiralamanın önüne geçilmektedir.

KIRMIZI DEVRE, MAVİ DEVRE, SARI DEVRE NEDİR? NEDEN BÖYLE BİR AYRIM VAR?

Kırmızı devre; 1 Haziran – 15 Eylül arasındaki, yaz dönemini, sömestr tatilini ve yılbaşını kapsayan ve en çok talep gören devredir. Kırmızı devre sahipleri 1 ay önceden bildirmek kaydıyla mavi veya sarı devrelerle hiçbir ödeme yapmadan değişim yapabilirler Şu anki fiyatı 10 yıllığına 25.893 TL’ dir. Mavi devre 01 Mart – 01 Haziran, 15 Eylül – 01 Kasım aralıklarındaki devredir. Yüksek hava sıcaklıklarından hoşlanmayan ancak denize girmek ve sakin bir tatil yapmak isteyen ailelerimiz için ideal olan dönemdir. Mavi devre sahipleri ücret farkını ödeyerek ve 1 ay önceden haber vermek kaydıyla kırmızı devreye geçiş yapabilirler. Mavi devre fiyatı 10 yıllığına 19.110 TL’ dir. Sarı devre ise Kırmızı ve Mavi devrelerin dışında kalan tüm haftalardır. Ekonomik fiyatıyla hayallerinizdeki tatili yapmanızı sağlayacak olan, kışın en soğuk zamanlarında bile ısıtmalı kapalı yüzme havuzumuzda tatilinizin tadını çıkarabileceğiniz, yılın en sessiz ve sakin dönemlerine haizdir. Sarı devre fiyatı 10 yıllığına 14.000 TL’ dir.

KENDİME VE AİLEME UYGUN DEVREYİ – HAFTAYI SEÇTİM, ÖDEMELERİ NASIL YAPABİLİRİM, NE ZAMAN TATİL HAKKIMI KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRİM?

Ödemelerinizi tamamı peşin ya da aşağıdaki tablolarda da belirtildiği gibi 6 ay vadeli, 12 ay vadeli ve 24 ay vadeli olarak yapabilirsiniz.Tatil hakkınızı ise peşinat ödemenizi yaptığınız andan itibaren kullanabilirsiniz. Örneğin satın almış olduğunuz devre 15 – 22 Haziran arası… Siz ise 08 Haziranda sözleşmenizi yaptınız ve ilk taksitiniz 08 Temmuz’ da. Sözleşmeyle birlikte vermiş olduğunuz peşinattan sonra ilk taksitinizi beklemeden söz konusu dönemde tatilinizi yapabilirsiniz. Sonrasında ödeme günlerinizde taksit ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

NEDEN DİLRUBA MARİNEM RESORT?

Ülkemiz geniş kıyı alanları, uygun iklimi, doğal ve tarihi güzellikleriyle tam bir turizm ülkesidir. Ülkemizin dört bir yanında farklı konseptlerde eşsiz tasarımlarıyla bir çok otel ve turizm tesisi bulunmaktadır. Ancak bu kadar çok seçenek içerisinde mutaassıp ailelerin kültürel yapılarına, dini inançlarına uygun tatil yapabilecekleri otel sayısı ya çok az ya da deniz turizminin olmadığı yerlerde bulunmaktadır. Bu anlayışa sahip deniz otelleri ise maalesef talebi karşılayamamaktadır. Bu talep ve ihtiyaç beraberinde Dilruba Marinem Resort’ un kurulumunu ve hizmete açılmasını zorunlu kılmıştır. Özel bayanlar havuzu ayrıca erkekler havuzu, kapalı ve ısıtmalı havuzu, çocuk havuzları ve tüm sosyal olanakları ile Dilruba Marinem Resort; yeni yönetimiyle Alternatif Otel anlayışına yepyeni bir soluk getirmiştir.

DİLRUBA MARİNEM RESORT’ UN SOSYAL TESİS İMKANLARI NELERDİR?

Otelimiz dahilinde geniş peyzaj alanları içerisine konuşlanmış halı saha, basketbol sahası, voleybol sahası, bayanlar havuzu, erkekler havuzu, çocuk havuzları, a la carte restaurantlar, snack cafe, açık büfe restaurantlar, amfi tiyatro, spor alanları,aileye özel kapalı çardakların bulunduğu piknik alanları, yürüyüş yolları, havuz başında ve amfi tiyatroda animasyon gösterileri, çocuk kulübü ve çocuk oyun parkı mevcuttur. Bunların dışında tarihi Patara sahiline otelimizin ring araçlarıyla ulaşabilir ve buradaki doğal güzelliğin ve caretta caretta kaplumbağalarının mucizevi yaşamını gözlemleyebilirsiniz.

Yazdır
  1. selma
    #1 Yazan selma (4 yıl önce)

    geçen yaz biz ordaydık yeni bir işletmeci başlamış mukemmel bir yer ve tatil geçirdik teşekkurler dilruba…almanyadan selamlar bu yıl eylulde sendeyizzzzzzzzzzz

  2. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  3. Yorumları Takip Et RSS