Club Asya Hotel Karaburun

Saklı Cennetdeki Muhteşem Denizi ile Yeni Huzurunuz sloganı ile hizmet vermeye devam eden islami otellerden Club Asya Hotel Karaburun, dünyada oksijen yoğunluğu bakımından ikinci bölge seçilen KARABURUN’ da bulunuyor.

club-asya-karaburun-islami-oteller

Club Asya Hotel’in bütün odalarından deniz manzarası görülebiliyor. Bu manzara insana büyük bir huzur veriyor.

Baylara özel açık havuz, bayanlara özel açık tuzlu su havuzu, bayanlara özel kapalı havuz, bayanlara özel güneşlenme alanları ve muhteşem denizi ile ailece huzur içinde tatilinizi yapabileceğiniz bir mekan İzmir Karaburun’daki Club Hotel Asya.
Club Hotel ASYA Ege bölgesinin nadide turizm bölgelerinden olan Karaburun’da bulunmaktadır. Tesis Karaburun’un mavi bayraklı akvaryum koyunda bulunmakta olup doğa ve deniz manzarası ile sizlere huzur verici bir tatil keyfi sunuyor.

Club ASYA ‘da güne başlayıp nefis bir kahvaltıdan sonra deneyimli animatörler eşliğinde havuz başı aktiviteleri ve deniz aktiviteleri ile size huzurlu tatil imkanı sunar.

club-asya-hotel

Club ASYA geceleri farklı geçiyor artık…

Animasyon ekibi eşliğinde akşamları halk oyunları, skeçler ve İZMİR ‘in en iyi fasıl grubu ile tatil akşamlarınız renkleniyor.

Club Hotel Asya için daha önce yayınladığımız teşekkür yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri:

Yazdır
  1. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  2. Yorumları Takip Et RSS