Bodrum Özel Havuzlu Kiralık Villalar

Ziyaretçilerimize Özel % 10 indirimli, AİLENİZLE GERÇEK BİR ALTERNATİF TATİL
Bu sayfada olduğunuza göre şu sıralar en azından bir alternatif tatil planınız var.
Özellikle de bir muhafazakar oteller veya moda tabirle islami oteller arayışı içindesiniz…
Sizlere farklı bir önerimiz var.
Neden gidip kalabalıklar ortasında günlerinizi geçireceğinize, aynı fiyata tamamen size özel bir tatil yapmıyorsunuz?
Nasıl mı?Düşünün… Tam da aradığınız gibi bir muhafazakar otel buldunuz ve tatile gittiniz. Ortam güzel, çevre güzel, herşey yerli yerinde. İnsanların hepsi mutlu, insanların hepsi tatil yapıyor, ama insanların hepsi burada.
Ülkenin en güzel alternatif otelinde hayal edin kendinizi. Tatil sezonunun ortasındasınız. Otelin kontenjanını düşünün ve bütün odaların dolu olduğunu hayal edin. Ve otelin sayısız çalışanı olduğunu da unutmayın.
Bu kalabalıkta yaptığınız şey gerçekten de bir “tatil” mi acaba? Emin misiniz?Tam da böyle bir otele gitmenize sebep gönlünüzce yüzmek… Baylar ve bayanlar için ayrı havuzlarda. İyi güzel de siz tatile ailenizle birlikte gitmediniz mi? Şimdi siz bir yerde, eşiniz çoluk çocuğunuz ayrı bir yerde…
Yılda bir kez tatile gidiyorsunuz ve en keyifli geçecek anlarınızda sevdiklerinizden ayrı kalıyorsunuz.
Şimdi, tam da bu noktada şöyle bir alternatif sunuyoruz size.
Tamamen size özel bir tatil. Tam bir alternatif tatil yani.
Bodrum’da bir villa kiralıyorsunuz ve baştan sona tatilinizi sevdiklerinizle aynı yerde, aynı anda yaşıyorsunuz.
Üstelik otel konforunda. Eksiği yok, fazlası çok.
bodrum-kiralik-villalar
Bodrumda, etrafı kapalı, kendinizle başbaşa, bazen sessizce kafa dinleyeceğiniz, bazen sevdiklerinizle beraber havuz keyfi yapabileceğiniz…
Bodrumda bulunan bu kiralık villalarda yok yok. En lüks otellerin size sunduğu imkanların fazlası bu villalarda. Üstelik sitemiz referansıyla yapacağınız rezervasyonlarda % 10 özel indirim imkan?.
1-Villanızı seçin.
2-Ve tatil yapacağınız haftayı netleştirin.
3-Sitemiz referansını bildirip % 10 indirim alın.
Hepsi bu kadar.
Baştan sona ailenizle birlikte gerçek bir tatil için % 10 alternatifislamitatil.com indiriminden faydalanmak için tıklayın.
bodrum-kiralik-villalar

Yazdır
 1. myc bodrum
  #1 Yazan myc bodrum (4 yıl önce)

  myc bodrum evleri nasıldır acaba. gidip kalan var mı.

 2. islami otelci
  #2 Yazan islami otelci (4 yıl önce)

  Türkiyedeki otellerden pek o kadarda islami açıdan gelişme göremedim. Gelişme yok değil fakat ülkemize göre yetersiz ve bazende çok absürd görüntüler oluşabiliyor. Kiralık villa aslında çok daha mantıklı fakat bu seferde iyi bir villa bulmak zor oluyor. Türkiye bir tatil cenneti fakat biz Türkler kadar tatil konusunda zorlanan kaç millet var :)

 3. alternatif taitl
  #3 Yazan alternatif taitl (4 yıl önce)

  Alternatif tatil böyle birşey olmalı. Onlarca yüzlerce kişiyle birlikte değil. Sakin sessiz…

 4. villa aynan
  #4 Yazan villa aynan (4 yıl önce)

  Bodrum da her tarafta kiralık villalar var. Kıyıda da var, içerde de var. ancak ya fiyatlar çok uçuk, yüksek, ya da havuzu var ama, 4 yanında da diğer villalarda insanlar var. Şimdi tüm bunlrı bir kenara bırakıyorum.

  Bodrum Dereköy girişinde Villa Aynan da gittim kaldım. Gerçekten dört dörtlük bir yer. Odalarıyla, bahçesiyle, manzarasıyla ve havuzuyla tam rahat enfes alınacak bir yer. Villa sahibi, Mahmut Bey ve kıymetli eşine çok teşekkür ediyorum.

 5. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 6. Yorumları Takip Et RSS