Belvü Resort Hotel

Dikkat Belvü Resort Hotel adıyla artık bir islami otel bulunmamaktadır. Otel el değiştirmiştir.

Antalya’dan sadece 40 dakika uzaklıkta, dört yanı çam ormanları, antik yerler, içinizi ısıtan güneş, pırıl pırıl Akdeniz, eşsiz koylar. Huzur, tazelik, eğlence, keyif ve sağlığın sizi sarmaladığı yere; BELVÜ RESORT HOTEL’e hoş geldiniz.

Şimdiye kadarki yaşadığınız kalıplaşmış tatil kavramlarını unutun. BELVÜ RESORT HOTEL’e yerleştikten sonra herkesin farklı tatil beklentisine cevap sizleri bekliyor.

Dünyaca ünlü Phaselis antik kentini ziyaret edip tarihi yaşayabilir, Avrupa’nın 3. büyük teleferik hattıyla 2365 metre yükseklikteki Tahtalı dağı kayak merkezine çıkabilir ve yaz sıcağında karlar arasında serinleyip muhteşem Akdeniz manzarasının tadını çıkartabilirsiniz.

Tabii ki hepsi bu kadar değil; Caretta Caretta kaplumbağalarının yavrulama alanı olabilecek kadar el değmemiş güzellikteki Çıralı, Olimpos ve Adrasan beldelerine turlar, antik Lidya yolunda yürüyüşler, Ekopark’a ve geleneksel Yörük köy hayatına ziyaretler, eşsiz koylara özel yat turları…

Doğanın sunduğu pek çok güzellik sizleri bekliyor. Bizler, yani BELVÜ RESORT HOTEL ailesi, çevremizdeki bu güzellikleri aile işletmesinin sıcaklığı ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlerde unutulmayacak anılar bırakacak bir tatil sunmak için bekliyoruz.

 Otelimiz 58 standart (3 veya 4 kişilik) ile 6 suit odadan oluşmakta olup sizlerin eksiksiz ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için dekore edilmiştir. Tüm odalarımızda split klima, minibar, kasa, telefon, televizyon, küvet, saç kurutma makinesi, banyo telefonu ve kettle mevcuttur.

Açık restaurantımız 125 kişi, kapalı restaurantımız ise 100 kişi kapasitelidir. Ana büfenin yanında çocuk büfesi de bulunmaktadır.

Otelimizde 2 tanesi çocuk havuzu olmak üzere toplam 6 havuz bulunmaktadır:
Bayanlara Özel Kaydırak havuzu: 65 m2 Yüzme havuzu: 122 m2 Çocuk havuzu: 10 m2
Baylara Özel Kaydırak havuzu: 50 m2 Yüzme havuzu: 80 m2 Çocuk havuzu: 10 m2

Sizlere özel plajımız ve mavi bayraklı koylarımızda sakin bir ortamda doyasıya deniz keyfini yaşayacaksınız. Otelimize ait plajda duş tuvalet, oturma alanı ve içecek olanakları mevcuttur. Otelimiz sahile 150m mesafededir.

Yazdır
  1. Hamlim Altuntas
    #1 Yazan Hamlim Altuntas (4 yıl önce)

    Kimseye tavsiye etmem,
    berbat mi berbat, hertaraf darmadaginik ve pis.

  2. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  3. Yorumları Takip Et RSS