Amasra, İslami Otel ve İslami Pansiyonlar

Amasra, deniz ve yeşil birarada. Ancak, güneyden, egeden uzakta. Belki de en güzeli bu. Hem deniz, hem doğa, ve en güzeli de bunlar güney sahillerinde ya da ege sahillerinde değil.

amasra-islami-pansiyonlar

Amasra pansiyonları ve amasra otelleri, muhafazakar insanların biraz daha kolay tercih edebilecekleri bir bölge.

Bu demek değildir ki, gözümüz kapalı gidebiliriz. Öyle değil tabi. Her yerde olduğu gibi Amasrada da, veya Amasrada ki pansiyon veya otel seçimlerinizde de tedbiri elden bırakmamalı. Amasra da kendini tamamen “islami anlayışa uygun hizmet veriyoruz.” şeklinde tanıtan bir otel veya pansiyon bulamadık.(Sizler biliyorsanız lütfen bize iletin ve başkaları da bu ayrıcalıktan faydalansın.)

Amasra’da otelleri bilemiyoruz ama, aile pansiyonlarının fiyatı kişi başı 20-25 TL ‘den başlıyor. Tabi bu fiyatlar pek de bir alternatifin olmadığı alternatif turizmin bir kaç tane oteliyle kıyaslandığında sudan ucuz gibi görülüyor. (Otellerimize duyurulur.)

Amasra ile ilgili birkaç link eklemeye çalışacağım. (Gerçekten de Amasra’yı tanıtan tur firmalarının reklamını yapmayan bir site bulunca.)

Arama Kelimeleri:

Yazdır
  1. amasra pansiyon
    #1 Yazan amasra pansiyon (4 yıl önce)

    Esenköy’ün Amasra ile bir ilgisi yok. Ancak amasra ile ilgili bilgilendirici yazınız için teşekkürler. Gerçekten gidip görülmesi gerekli bir yer.

  2. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  3. Yorumları Takip Et RSS