Alternatif Tatil ve Karadeniz Yaylaları

Alternatif tatil dediğimizde aklımıza sadece İslami değerler çerçevesinde muhafazakar insanlarımıza hitap eden tatil kültürü geliyor. Ancak alternatif tatilin bir de, doğa boyutu var.

uzungol
Doğayla içiçe, yerde toprak gökde güneş ve yıldızlar… Trekking, çadır, rafting, doğa sporları, gezi, fotoğraf, kamp, çadır, tur, alternatif doğa sporları, outdoor ve daha nice ayrıntılar.
Karadeniz yaylaları alternatif tatilin doğaya bakan yönü için muhteşemdir. Trabzon veya Rize en mükemmel tercihtir. Araçla veya uçakla Trabzon’a vardığınızda artık başka bir dünyaya adım atmışsınızdır.ayder-yaylasi

Öyle, Ayder Yaylası, Sümela Manastırı, Uzungöl üçlüsü arasında sıkışmazsınız. Denize dökülen hangi dereyi takip etseniz tepede muhteşem güzelliklerin sizi karşılaması garantidir. Bulutların üzerinde, yaylaların doruğunda, önünüze serilen muhteşem manzarayı gördüğünüzde çektiğiniz bütün yorgunlukları bir anda unutup, hayatın tadına varırsınız.
Karadeniz gerçekten başka bir tat verir insana.

Yazdır
  1. elif
    #1 Yazan elif (4 yıl önce)

    otel hakkında bilgi almak istiyorum

  2. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  3. Yorumları Takip Et RSS