Alternatif İslami Tatil Hakkında

islami-oteller

Alternatif tatil, islami tatiltesettür oteller, islami oteller, muhafazakar tatil, doğa tatili, gezi, camping vs. gibi kavramları içinde barındıran epey geniş bir tanım aslında.
Ben bunun doğrusunun “alternatif islami tatil” olarak biraz daha özelleştirilmiş halini kullanmaktan yanayım.
Son birkaç yılda gelişme gösteren alternatif islami tatil sektörü artık herkesin dilinde. Muhafazakâr ailelerin alternatif otellere gösterdikleri ilgi gittikçe artıyor. (Sormadan edemiyor insan! Mesela 10 yıl öncesinde bu insanlar tatillerini nerelerde geçiyorlardı?)
Otel sayıları arttıkça ve tanıtım faaliyetleri hız kazandıkça, rekabetle birlikte maliyette azaldı. Ancak hala istenilen seviyede değil. Kalite derseniz neredeyse bütün otellerden herkes şikayetçi.
Alternatif İslami Tatil web sitesi, tam da bu noktada siz değerli ziyaretçilerimize, tercihlerinizde yardımcı olmak amacıyla 2008 yılından beri yayın yapmakta.
Bu çerçevede, amacımız sadece zaten sayıları belli olan birkaç otelin tanıtımını yapmaktan çok, “Alternatif islami tatil nasıl olmalı?” sorusunun cevabını aramak. Gerçek bir islami tatil kavramı içinde neleri barındırır. Tatil kapsamında neler doğrudur, neler yanlıştır… biraz da bu gerçekleri irdelemek.
Çoluk çocuğu toplayıp, haşemaları alıp bir otele veya deniz kıyısına gitmekle işin bitmediğini anlatmaya çalışıyoruz.
www.alternatifislamitatil.com sitesinin temel amacı bu.
Yani, doğru bir tatil yaşamaya yardımcı olmak.
Web sitemiz bu amaçla 2008 yılından buyana, alanında lider sitelerden biridir. “alternatif tatil, “islami tatil”, “islami otel” isimlerini kullanıp yayın yaptıkları web sitelerine değerlerimizle uyuşmayan neredeyse haramı öven içerikleri 3-5 kuruş uğruna dolduran benzerlerimizden sakının.
Temiz tatilin başlangıcı temiz tanıtımtır.
Şimdi islami oteleri incelemeye devam edebilirsiniz.
Varsa konu hakkında fikirlerinizi bize iletebilirsiniz.

  1. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  2. Yorumları Takip Et RSS