Adenya Hotel & Resort 2013 Yenilikleri

Muhafazakar oteller konseptinde yer alan Adenya Hotel & Resort 2013 sezonunda bay ve bayanlara özel plajların bulunduğu sahilde çok büyük değişikliler yapacak.

Misafirlerin konforu ve rahatlığı için düşünülen 2012 sezonu öncesi projelendirilmiş olan sahilin düzenlenmesi tamamlanamamıştı.

2013-adenya-hotel

2013 sezonundan önce göz büyüleyici plajıyla değerli misafirlerine sunulacak. Sahildeki ve denizin içindeki kayaların tamamı temizlenerek denizin içine komple monte edilecek özel dalgakıranlarla korunacak. Baylar ve Bayanlar plajı Mısır’dan sipariş edilen özel beyaz çöl kumuyla (ayak yakmayan ve ayağa yapışmayan) kaplanacak.

Yazdır
  1. emrah
    #1 Yazan emrah  (3 yıl önce)

    23 Nisan tatilinde 3 gece kaldım burada. Resepsiyondaki görevli arkadaşlardan oda temizliğini yapan çalışanlara kadar herkese teşekkür ederim. Çok güzel bir tatil oldu. Aslında tatilde Bera otelde kalmak istiyorduk, ama orada yer kalmamıştı ( bera oteli görmek için sabırsızlıkla bekliyorduk, ama Adenya dan sonra orada da 2 gece kaldık hiç umduğumuz gibi çıkmadı) buraya geldik. Bera da ( ismini cok övmüşlerdi ) yer olmadığı için üzüldük baştan,ama iyi ki yokmuş dedik eşimle sonradan ki burayı tanımış olduk. Tabi ki her insanın beklentisi farklıdır, ama ben ve ailem için cok güzel bir tatildi. Güler yüzlü ve ilgili personel, birbirinden leziz yemekler :) … bir kaç problem vardı tabi ki ama diğer yanı fazlası ile ağı bastı. Odamızı deniz manzaralı olsun diye değiştirdik, ama akşam yapılan müzikli aktivitelerde volüme odada rahatsız edici boyuttaydı, bebişimiz olduğundan ufaklığın yatma problemi oldu. Ertesi gün bunu müşteri ilişkilerine bakan arkadaşa söyledik, gayet samimi ilgilendi. Ertesi gece ses daha kısıktı :) böyle bir problemle karşılaşabilirsiniz eğer bebişiniz varsa . Bunu da burda yazmış olayım.

  2. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  3. Yorumları Takip Et RSS